פנטהאוז בעיצובנו נבחר לאחד מעשרת הדירות היפות בישראל!!!

חזון, דמיון וכשרון של מעצבים שהחליטו להעז, הובילו ליצירת דירה ססגונית, נעימה ועליזה. לצד הצבעוניות ניכרת במקום תשומת לב לפתרונות יעילים תוך התייחסות לתקציב מוכתב.

חזון, דמיון וכשרון של מעצבים שהחליטו להעז, הובילו ליצירת דירה ססגונית, נעימה ועליזה. לצד הצבעוניות ניכרת במקום תשומת לב לפתרונות יעילים תוך התייחסות לתקציב מוכתב.

לדמיין חיים בדירה מעוצבת בשילוב של צהוב עז, ורוד פוקסיה, סגול, לבן ואפור, עם תוספת של נקודה ירוקה זוהרת, זה לא פשוט, עם זאת על אף הצבעוניות שיכולה לזעזע בקלות, הכניסה לפנטהאוז בראשון לציון מלווה בתחושת רוגע ושלווה עליזה.

את ההשראה לססגוניות העניקו הדיירים. אנשים צעירים ולא רק במראה, חמים, צבעוניים, כריזמטיים, עם הרבה שיק. ללא רעיונות קודמים מוכנים לשמוע מפי המעצבים איך הדירה שלהם תיראה.

במבט ראשון הצבעוניות היא זו שעושה את הבית, אך במבט שני ובוחן יותר, עולים וצפים פתרונות פונקציונליים שהצבעוניות קצת דחקה הצידה. ראשית, כרקע לגוונים שחולקו בכל חדרי הבית לפני ייעוד השוהים בהם, נבחרו לריצוף שני חומרים. חדרי השירותים וכל האזור החברתי אשר נועד לפעילות אינטנסיבית דירה בתקציב מוגבל של משפחה עם שלושה ילדים בני שלוש, תשע ושתים עשרה,רוצפו באריחי גרניט פורצלן אפורים קלים לתחזוקה. גם בחדר העבודה, יחסית קטן ומאורגן מאוד, שתוכנן בנפרד מאזור
הפעילות המשפחתית, הריצוף זהה. לחדרי השינה נבחרה רצפת פרקט.

zazua-ragoa1

zazua-ragoa2

 

ניכרת בדירה המחשבה על מקומות אחסון, לדוגמה: קיר החיץ בסלון שמפריד בין אזור האירוח לחדר העבודה, הוא למעשה ארון שבתוכו שולב אקווריום, ארונות גבוהים ולבנים במטבח, בחדר השינה, קיר נמוך מסתיר מאחוריו פינת טיפוח לדיירת.
מעבר לפונקציונליות והצבעוניות העליזה, דבר נוסף שבולט בבית הוא נושא הפשטות.

המעצבים לא ניסו להוכיח את כישוריהם בעיצובים מיוחדים ויקרים, ובכל הבית, במיוחד בחדרי השינה ובחדר המשפחה, הם בחרו בריהוט צנוע ובסיסי, כשאת העושר הוויזואלי הם מספקים באמצעות תוספות הצבע במגוון פתרונות. טפטים שהותאמו, אותיות צבעוניות ששילובן בעיצוב הכללי נראה הומוגני ללא
אילוץ מיותר מעצם כך שאותיות ומילים הפכו טרנד אופנתי.

ולסיום פרטי הריהוט, שחלקם נתפסים כריהוט משרדי, הנותנים את נקודת הצבע הנכונה בכל אחד מהחדרים. חדר השינה של ההורים, הותאם לשני בני הזוג, לגבר ולאישה. יש בו גוונים רכים של תכלת, בז’ ולבן עם קיר שחור שעליו כתובים משפטים מנחים לחיים הטובים. שתי נקודות צבע דומיננטיות של ורוד
פוקסיה מכניסות לחדר את הנגיעה הנשית.

לכתבה המלאה >

עיצוב פנים